İl Başkanımız sayın Veysel Şahin’in 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yapmış oldukları basın açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanı Veysel Şahin “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla bir açıklama yaptı. Şahin yaptığı açıklamada, “15 Temmuz ihanete karşı tek yürek olmuş Türk Milletinin şahlanış günüdür. 15 Temmuz hapsedilmek ve yok edilmek istenen Türklüğün zincirlerini kırdığı gündür. 15 Temmuz varlık mücadelemizi kazandığımız zafer günümüzdür” ifadelerine yer verdi.

Tarihimizin en büyük ihanetlerinden biri olan FETÖ ihanetinin 4. yılında, bulunduğumuz yerden geriye ve ileriye baktığımızda çok şeylerin değiştiğini görüyoruz, diyen MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü sebebiyle bir açıklama yaptı. Şahin yaptığı açıklamada, “ihanetin ağalarını parçaladık, varlığımıza, dirliğimize, birliğimize ve geleceğimize göz dikenleri yerle yeksan ettik. Tüm mukaddesatımızı batının vahşi emellerine peşkeş çeken hainleri milli irademizle ezdik, geçtik. Artık duracak değiliz” sözleriyle sürdürdü.

İhaneti Parçalamaya Muktediriz

Şahin, Geçtiğimiz yüzyılda kutsal vatan topraklarımızı işgal edenlerin bu yüzyıldaki maşası alçak FETÖ yapılanmasının ihanet ağlarını her zaman parçalamaya muktedir olduklarını da sözlerine ekledi. Şahin, “Emperyalizmin talimatlı uşakları FETÖ terör örgütü 15 Temmuz’ da kalkıştığı ihanet darbesinde Türk milletinin ayakları altında kendisi ezilmiştir. Türk Milletinin silahlarını Türk Milletine çevirenler, Türk Milletinin kalbi TBMM’ye uçaklarla saldıranlar, evlatlarını katledenler ve vahşetlerini her alana yayanlar şunu bilsinler ki, 15 Temmuz da verdiğimiz milli cevap şimdi çok daha şiddetli bir şekilde hazır beklemektedir. Biz onların ihanet ağını her zaman parçalamaya muktediriz.

15 Temmuz Şahlanış Günümüzdür

Türk Milletinin yerden kaldırarak 15 Temmuz’da tekrar yükselttiği Türklük Bayrağı şimdi sonsuzluğa doğru dalgalanmaktadır. Bu yükselişi ve bu kutlu yürüyüşü artık hiç kimse engelleyemez. Küresel Sömürgecilerin bütün ihanet planları bozulmuş, Türk Milleti bir ve bütün olarak ayağa kalkmıştır. Onlara 100 yıl önce ne cevap verdiysek yüz yıl sonra 15 Temmuz’da da aynı cevabı verdik. İşte 15 Temmuz ihanete karşı tek yürek olmuş Türk Milletinin şahlanış günüdür. 15 Temmuz hapsedilmek ve yok edilmek istenen Türklüğün zincirlerini kırdığı gündür. 15 Temmuz varlık mücadelemizi kazandığımız zafer günümüzdür.

Dört yıl sonra bugün tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize minnetlerimi sunuyorum. Allah bir daha bize böyle bir gün yaşatmasın diyor, 15 Temmuz’un anlamını bugünümüze ve yarınımıza emanet ediyorum.” Diyerek açıklamasını tamamladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*